Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling" bordslampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, gulmetall, höjd 62 cm
Bruksslitage, mindre märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
558064
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här