Anders Pehrson ´´Bumling´´ bordslampa

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling" bordslampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, gulmetall, höjd 62 cm

Bruksslitage, mindre märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558064

2018-07-10