Oidentifierad konstnär oljemålninhg

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Tångsamlare i Bretagne, olja på duk, otydligt signerad, ca 50x70 cm

Något gulnad,5 och 3

558066

2018-07-10