Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Tångsamlare i Bretagne, olja på duk, otydligt signerad, ca 50x70 cm
Något gulnad,5 och 3
558066
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här