Anders Pehrson ´´Bumling´´ golvlampa

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling" golvlampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, gulmetall, raster i vit plast, höjd ca 135 cm

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558068

2018-07-11