Bord med klaffar 1800-tal

Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal
Bord med klaffar 1800-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med klaffar, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, beslag i mässing, höjd ca 71, 104x49, total längd 142 cm

Skivan med fläckar och skador

558070

2018-07-10