Anders Pehrson ´´Bumblin´´ taklampa
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, "Bumling" taklampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, mässing, diameter 35 cm
Några mindre skador till kanten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
558071
2018-07-11