Anders Pehrson ´´Bumblin´´ taklampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling" taklampa, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, mässing, diameter 35 cm

Några mindre skador till kanten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558071

2018-07-11