Karmstolar gripsholmstyp

Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp
Karmstolar gripsholmstyp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gripsholmstyp, ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage

558081

2018-07-10