Broscher 2 st snäckskalskamé

Broscher 2 st snäckskalskamé
Broscher 2 st snäckskalskamé
Broscher 2 st snäckskalskamé
Broscher 2 st snäckskalskamé
Broscher 2 st snäckskalskamé
Broscher 2 st snäckskalskamé

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER, 2 st, varav 1 i förgyllt silver med snäckskalskamé samt fasettslipade almandingranater, resp. 18 k guld med snäckskalskamé, stämplad Riksby Guldsmedsverkstad Förening, Stockholm 1952, höjd 41 resp. 35 mm

558086

2018-07-12