Halsband hängen silver

Halsband hängen silver
Halsband hängen silver
Halsband hängen silver
Halsband hängen silver
Halsband hängen silver
Halsband hängen silver

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALSBAND, HÄNGEN, 2 st, halsband samt hänge med dekor av pärla i sodalit stämplade Heribert Engelbert, Stockholm 1970, det andra hänget delvis förgyllt, stämplat BEH Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Stigbert, Köping, halsbandets längd 70 cm, hängenas höjd ca 38 resp. 41 mm, totalvikt ca 75,4 g

558092

2018-07-12