Stor spegel 1800-talets sista kvartal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets sista kvartal, rikligt förgylld och bronserad med dekor i pastellage, höjd ca 114, längd ca 86 cm

Senare förgyllning, smärre förgyllningsbortfall, troligen ursprungligen tavelram

558096

2018-07-11