Stor spegel 1800-talets sista kvartal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets sista kvartal, rikligt förgylld och bronserad med dekor i pastellage, höjd ca 114, längd ca 86 cm
Senare förgyllning, smärre förgyllningsbortfall, troligen ursprungligen tavelram
558096
2018-07-11