Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, ek och furu med mässingsbeslag, skrivklaff med bakomliggande fack- och lådinredning, svängda ben, höjd 105, 81x41 cm

Slitage, lagning, bl at vid låset, torrsprickor, märken, fläckar

558097

2018-07-11