Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958), tropiskt fantasilandskap med regnbåge, signerad Acke Åslund, daterad 1928, olja på duk, ca 147x160 cm

Ytsmuts, enstaka märken, dukskada i dukens nedre kant

558100

2018-07-11