Matgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, axet, gustaviansk stil, bemålade pärlgrå, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x30. sitthöjd ca 47, bordets höjd 73, diameter 110
Bruks och åldersrelaterat slitage
558110
2018-07-11