Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, axet, gustaviansk stil, bemålade pärlgrå, stoppad dyna med textil klädsel, bordet med två iläggsskivor 2x30. sitthöjd ca 47, bordets höjd 73, diameter 110

Bruks och åldersrelaterat slitage

558110

2018-07-11