Silverskål

Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål
Silverskål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, silver, Sverige, stämplad 1938, diameter ca 12, höjd ca 4,5 cm, vikt 121 g

Stämplar svåra att tyda, slitage

558120

2018-07-11