Madeleine Pyk blandteknik

Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik
Madeleine Pyk blandteknik

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "YDRA", signerad och daterad M. Pyk 1962, olja och tusch på papper, ca 30x38 cm

558132

2018-07-12