Arne Jacobsen Grand Prix

Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix
Arne Jacobsen Grand Prix

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Grand Prix", bord, formgivet 1957, bok, profilerade ben, höjd ca 71, 85x85 cm

Slitage, märken, lagningar, troligen tidigare med klaff, spår efter etikett

558137

2018-07-11