Bisonoxe av silver

Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver
Bisonoxe av silver

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, bisonoxe, stämplad 830, höjd ca 4,5 cm, vikt 262 g

Slitage, möjlig skada på tjurens högra skulder

558139

2018-07-11