Soffa Lani/Dux, troligen 1960-/70-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 3-sits, stoppad och klädd i ljust mönstrat tyg, märkt Lani under en plymå, höjd ca 77, längd 225, djup 79, sitthöjd 45 cm

Slitage, enstaka mindre fläckar/smuts

558141

2018-07-11