Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, fanerad med bl.a. mahogny, intarsia, mässingsbeslag, hyllplan i glas, insidan klädd med röd textil, mått ca:H 142 cm, B 64 cm, Dj. 28 cm

Allmänt bruksslitage

558142

2018-07-13