Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, nyrokoko, mahognyfanér, 1800-talets slut, mått ca: H 77 cm B 88 cm Längd utfällt 87 cm

Allmänt bruks/åldersslitage

558143

2018-07-13