Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, nyrokoko, mahognyfanér, 1800-talets slut, mått ca: H 77 cm B 88 cm Längd utfällt 87 cm
Allmänt bruks/åldersslitage
558143
2018-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här