Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt med inlagda kakelplattor från 1700-talet, höjd ca 52 samt 117x52 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

558148

2018-07-11