Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt med inlagda kakelplattor från 1700-talet, höjd ca 52 samt 117x52 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
558148
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här