Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, blandstil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med monogram på ryggstödet, målad och med förgyllda detaljer, stoppad textil klädsel, längd ca 190 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

558149

2018-07-11