Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, blandstil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med monogram på ryggstödet, målad och med förgyllda detaljer, stoppad textil klädsel, längd ca 190 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
558149
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här