Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1950/60-tal, märkta AB Linde Nilsson, fanerad med teak och ek, bordets höjd 72, diameter 130, 2 iläggskivor á 40, sitthöjd ca 44 cm

Tyg med skador, repor, slitage, stol med lagning

558160

2018-07-11