Hugo Troeds

Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO TROEDS, skirvbord, Bjärnum, 1960, fanerad med teak och ek, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 75, 140x67 cm

Slitage, fläckar

558162

2018-07-11