Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUGO TROEDS, skirvbord, Bjärnum, 1960, fanerad med teak och ek, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 75, 140x67 cm
Slitage, fläckar
558162
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här