Soffbord Asko

Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko
Soffbord Asko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Asko, Finland, 1960-tal, undertill etikettmärkt Asko, fanerad med teak, ställning med kopplade ben, höjd ca 53, 150x60 cm

Slitage, fläckar

558163

2018-07-11