Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, bronserad zink, alabaster samt kupa i frostat glas, höjd ca 68
Bruks och åldersrelaterat slitage
558164
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här