Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, bronserad zink, alabaster samt kupa i frostat glas, höjd ca 68

Bruks och åldersrelaterat slitage

558164

2018-07-11