Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets sista kvartal, enmastad pond yacht, bemålat trä, mast i fernissad furu, segel i grovt linnetyg, höjd ca 84 cm

Enstaka färgskador

558168

2018-07-11