Modellbark

 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark
 Modellbark

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SKEPPSMODELL, 1940-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i diorama med kust och fyr, vitrinens höjd ca 51 cm, ca 73x20 cm

Smärre skador på vitrinens utsida, vitrinen saknar glas

558169

2018-07-11