Modellslup

 Modellslup
 Modellslup
 Modellslup
 Modellslup

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMODELL, 1900-talets senare hälft, Italien, slup, bemålat trä, textilsegel, märkt "Original Maristany Artesanos", ca 43x32 cm

Smärre slitage på vitrinens utsida

558170

2018-07-11