Yngve Ekström sideboard

Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard
Yngve Ekström sideboard

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, sideboard, för Hugo Troed, Brärnum, 1950/60-tal, fanerad med teak, höjd ca 81, 149x43 cm

Slitage, avslag på knopp

558174

2018-07-11