Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuspunkter, vridbara, svartlackerad och mässing, höjd ca 142 cm
Bruksslitage, fot med mindre bucklor
558176
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här