Golvlampa 1950-tal

Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal
Golvlampa 1950-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuspunkter, vridbara, svartlackerad och mässing, höjd ca 142 cm

Bruksslitage, fot med mindre bucklor

558176

2018-07-11