Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft/mitt, rokokostil, 6 ljusarmar, mässingsstomme, olikformade prismor, bl.a. lövformade, höjd ca 60, diameter ca 54 cm
Prismor med nagg
558178
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här