Vägglampor 1970-tal Belid AB

Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB
Vägglampor 1970-tal Belid AB

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BELID, vägglampor, 1 par, 1970-tal, orangelackerat stål, vridbara, djup ca 20 cm

Bruksslitage en med skrapmärken

558180

2018-07-11