Edgar Böckman golvvas

Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas
Edgar Böckman golvvas

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR BÖCKMAN, golvvas, stengods, monogramsignerad, ristad randdekor, delvis glaserad, höjd ca 43 cm

Skador, lagning

558182

2018-07-11