Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDGAR BÖCKMAN, golvvas, stengods, monogramsignerad, ristad randdekor, delvis glaserad, höjd ca 43 cm
Skador, lagning
558182
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här