Gustaviansk ram

Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram
Gustaviansk ram

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, gustaviansk, tidigt 1800-tal, omförgylld, sidenbroderi från tiden föreställande ungdom med hund, ramens mått ca 13,5x20 cm

Omförgyllning, lagningar, smuts, broderi något blekt

558183

2018-07-11