Serveringsvagnar ett par

Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par
Serveringsvagnar ett par

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSVAGNAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme av trä, skivor belagda med plastlaminat, mässingslister, borden står på 3 hjultrissor vardera, höjd ca 57, diameter 39 cm

Lättare bruksslitage

558184

2018-07-11