Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, 7/50, etsning, ca 34x29 cm

558188

2018-07-11