Urna porslin

Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

URNA, Wienkopia, botten,1800-talets slut, motiv med same i akja, höjd ca 50 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Mikronagg

558189

2018-07-18