Bengt Olsson

Bengt Olsson
Bengt Olsson
Bengt Olsson
Bengt Olsson

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad och daterad Bengt Olsson 1951, pastell, ca 54x37 cm

558190

2018-07-11