Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 28,5x61 cm

558192

2018-07-11