Spelschatull

Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull
Spelschatull

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELSCHATULL för backgammon, tidigt 1900-tal, fanerad med olikaträdslag bl.a. mahogny, höjd 14, 42x42 cm, nyckel finns

Fanerresningar

558193

2018-07-11