Urna porslin

Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, tidigt 1900-tal, England, floral dekor, porslin, höjd ca 61 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Slitage

558194

2018-07-18