Biskvi figurin

Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin
Biskvi figurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, biskvi figurin, möjligen Tyskland, tidigt 1900-tal, i form av barn, längd på barnet ca 10, höjd ca 6 cm, askens mått höjd 6, 8x13,5 cm

Fabrikatfel, mindre slitage på barnets färg, smuts, enstaka fläckar, slitage på asken, något svår att stänga, asken mest troligt inte original

558195

2018-07-11