Huggare 2 st m/1876

Huggare 2 st m/1876
Huggare 2 st m/1876
Huggare 2 st m/1876
Huggare 2 st m/1876
Huggare 2 st m/1876
Huggare 2 st m/1876

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUGGARE, 2 st, svensk, m/1876, en märkt G E Svalling, Mölntorp, CA & AD.EK, parerplåtar i mässing, kavel i skinn, balja i skinn med mässingsbeslag, längd 70 cm vardera

Med slitage och skador

558203

2018-07-11