Per Daniel Holm Klassiskt svenskt måleri

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER DANIEL HOLM (1835-1903): Vedplockare, signerad och daterad P.H Paris 67, akvarell, påskrift a tergo, bildyta ca 26x17 cm

558206

2018-07-11