Kjell Jörstedt

Kjell Jörstedt
Kjell Jörstedt
Kjell Jörstedt
Kjell Jörstedt
Kjell Jörstedt
Kjell Jörstedt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJELL JÖRSTEDT (född 1943): ´´Baktankar´´, signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 78x64 cm

558208

2018-07-13