Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, brunbetsad, inredd med hyllplan, höjd 69,5, 26x53 cm
Låskista saknas, skador och lagningar
558214
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här