Väggskåp 1800-tal

Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, brunbetsad, inredd med hyllplan, höjd 69,5, 26x53 cm

Låskista saknas, skador och lagningar

558214

2018-07-11