Visitkorthållare och porslinstomte

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

VISITKORTSHÅLLARE samt porslinstomte, 5 dlr, 1900-talets första hälft, visitkortshållarna föreställer möjligtvis Elsa Beskows tant Grön, tant Brun och tant Gredelin, gjorda av metall samt emalj, mått på damerna 2,5x3,5 och porslinstomten 4x7 cm

Slitage

558218

2018-07-11