Visitkorthållare och porslinstomte
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
VISITKORTSHÅLLARE samt porslinstomte, 5 dlr, 1900-talets första hälft, visitkortshållarna föreställer möjligtvis Elsa Beskows tant Grön, tant Brun och tant Gredelin, gjorda av metall samt emalj, mått på damerna 2,5x3,5 och porslinstomten 4x7 cm
Slitage
558218
2018-07-11