Madeleine Pyk färglitografi "Zoo"

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), "ZOO" från 1991, signerad och numrerad 154/300, färglitografi, 36x30 cm

558222

2018-07-11