Villeroy & Boch matservis

Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis
Villeroy & Boch matservis

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILLEROY & BOCH, matservis, "Iris", 24 delar, bestående av 12 mattallrikar, 9 djupa, fiskfat, längd 64x26 cm, serveringsfat, terrin med fat och lock

Locket lagat, naggad tallrik och djup tallrik medföljer, vissa delar med ytslitage och ngt bruna

558223

2018-07-11